niedziela, 30 października 2011

Rozstrzygnięcie konkursu!


Po dość długim okresie konkurs "Zamyśleni w zieleni" dobiegł końca. Zapraszam do zapoznania się z tabelą podsumowującą przebieg naszej zabawy, a tym samym ze zwycięzcami konkursu.
Bardzo mnie cieszy fakt, że są osoby, którym podoba się to co robię, choć czasem niestety każę Wam długo czekać chociażby na wyniki. Wprawdzie frekwencja w ostatnich etapach spadła, faktem jest jednak, że konkurs trwał długo i być może nie wszystkim starczyło cierpliwości. Już wkrótce zaproponuję Wam nową zabawę - tym razem krótszą lecz w podobnej formie. Mam nadzieję, że przy tej okazji zobaczę znów znajome mi pseudonimy jak też nowe "twarze". Jednocześnie informuję, że przed rozpoczęciem nowego konkursu, dnia 9 listopada (Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem) zamieszczę post, pod którym chciałbym, abyście wyrazili swoje opinie na temat nietolerancji czy też szeroko pojętych wykluczeń społecznych. Będzie to to swego rodzaju wstęp do konkursu, do którego tematyki w pewnym sensie nawiązuje. Sądzę, że warto rozmawiać o tym, co niestety bardzo często jest tabu.

 

5 komentarzy:

 1. Ale niespodzianka! Dziękuję bardzo i gratuluję koleżankom. Pozostaje teraz czekać na kolejne wyzwania! Do zobaczenia 9 listopada ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla wszystkich :-) Dziękuję za wspólna zabawę i III miejsce. A pozostałym składam wyrazy szacunku i uznania. Wasze teksty były wspaniałe :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz gratuluję poziomu, jakim się wykazaliście. Zawsze, kiedy Kamil przesyłał mi teksty do oceny miałem problem. Zwycięzcami czujcie się wszyscy. Jesteście WIELCY

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zaglądałam, a tu taka niespodzianka! Oniemiałam z wrażenia. Dziękuję. Kłaniam się zamaszyście szurając nogą o jesienne liście ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Zwyciężczynie konkursu jak i Wszystkie uczestniczki bardzo serdecznie. Wszystkim tym, którzy wytrwali gratuluję wytrwałości , ale czyż pisanie nie jest wspaniałą formą wypełniania czasu? Kto lubi pisać to na pewno o tym wie.
  Konkurs minął, ale miał na celu pobudzenie w umysłach innego spojrzenia na świat uchwycony w kadrze. Przedstawialiście swoje spojrzenia, bądź wybieraliście inne drogi inspiracji. Każdy z nas czerpie inspirację ze swojego własnego odczucia, momentu i danej chwili w jakiej się znalazł. Rozbudzanie wyobraźni jest po części odkrywaniem swojej duszy i jej najgłębszych zakamarków. Jak było z Wami, kiedy patrzyliście na zdjęcie, wiecie tylko Wy.
  Ze swojej strony mogę tylko dodać, że niektóre osoby bardzo pozytywnie mnie zaskakiwały inwencją twórczą, stylem pisania i przekładaniem myśli na papier, a niektóre zadziwiały doborem opowieści do zdjęcia.
  Przyroda to wielka siła i drzemiące pokłady natchnienia. Czerpcie z niej jak najwięcej. Każdy autor swojego tekstu ma potencjał twórczy, każdy z Was ma swój styl wyrażania myśli. Bywały momenty, że niektóre Wasze wypowiedzi mnie zachwycały mnie, jeśli odnalazłam spójność z przedstawioną fotografią. Kierując się ocenianiem tekstów właśnie na pierwszym miejscu zawsze stawiałam te, które spełniały kryteria jakie niósł konkurs. Moja subiektywna ocena Waszych wypowiedzi była zawsze rzetelna i zgodna z moim wnętrzem.
  Komisja składająca się z wielu osób miała wielkie dylematy i w jakiś sposób jak widzicie udało się nam sprostać by wyodrębnić z Was, a nie było to najłatwiejsze, tych wygranych.
  Wygranym Serdecznie Gratuluje!
  Wszyscy zasłużyliście na mój podziw dla Waszego pióra, o każdej z Waszych wypowiedzi mogłabym napisać co mnie w nich zachwycało bardziej, a co mniej. Właśnie na tym polega ocena tekstu, ale nie tylko.
  Rozwijajcie swoje zdolności twórcze i piszcie, bo warto.
  Jeśli ktoś z Was chciałby bym nakreśliła coś więcej w temacie jego słownych wypowiedzi, to oczywiście jestem otwarta i z chęcią wypowiem się drogą e-mailową.
  bachomko@o2.pl
  Pozdrawiam bardzo serdecznie Was Wszystkich! :)
  Barbara

  OdpowiedzUsuń