środa, 2 października 2013

Nowy konkurs literacki!„Północ czy południe, to zależy, w którą stronę odwrócisz głowę.

Wydaje mi się nawet, że im bardziej idziesz na północ,

tym większe szanse, że wylądujesz na południu.”

Henri Loevenbruck
Witajcie! Chciałbym wam polecić nowy, organizowany przeze mnie oraz Fundację Więcej Serca z Krakowa konkurs, w którym jak zwykle do wygrania są ciekawe książki - tym razem dotyczące tematyki globalnej i podróżniczej - oraz możliwość współtworzenia publikacji elektronicznej. Być może zastanawialiście się już wcześniej nad tym, czym tak naprawdę jest "globalizacja", z czym się wiąże, jakie niesie konsekwencje dla ludzi w różnych częściach świata? Jaki wpływ wywieramy na ludy Afryki czy Azji? Czy uzależniliśmy od siebie mieszkańców biedniejszych krajów, czy może to my jesteśmy zależni od nich? Wielu z was z całą pewnością wyrobiła już na ten temat własne zdanie. Jeśli tak, proszę, wypowiedzcie się w ramach konkursu. Na wasze eseje, ewentualnie artykuły czekamy wraz z Fundacją Więcej Serca w terminie 1 - 31 października pod adresem kamilczepiel@gmail.com.

Nagrody rzeczowe w postaci książek zostały podarowane przez Wydawnictwo PoradniaK, któremu pięknie dziękujemy:)


WIęcej informacji jak i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie Fundacji: http://wiecejserca.org/edukacja-globalna-5/konkurs/Gorąco zapraszam do udziału!

Będę wdzięczny za rozpowszechnianie informacji:)


Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz